Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /DISK2/WWW/neocon.cz/www/inc/konstanty.php on line 25 Profil firmy - neocon

Profil firmy

NEOCON s.r.o. je menší rodinná stavební firma.

 Dlouholeté zkušenosti ze staveb v ČR i v zahraničí, znalosti nejnovějších stavebních technologií a odborné předpoklady týmu našich pracovníků jsou prostředky k dosahování vysoké kvality prováděných prací.

 Naším standardem je výsledné provedení díla v nadprůměrné kvalitě. Spolu s osobním přístupem přispívá ke spokojenosti zákazníka a je základním kamenem našich současných i budoucích úspěchů.

 V průběhu realizace zakázky aktivně spolupracujeme se zákazníkem i s projektantem. Snažíme se navrhovat taková technická řešení, která zajistí dlouhou životnost a vysoký komfort užívání stavby a také umožní snížení nákladů na výstavbu, případně následné snížení nákladů na provoz.

 

Historie:

2002 Založení stavební firmy jako fyzické osoby Ing. Jan Fiala - provádění staveb a zahájení činnosti.
2004 Proškolení pracovníků a získání certifikátu Baumit pro provádění zateplovacích systémů
Zaregistrování firmy NEOCON s.r.o.
2006 Úplný přechod činnosti, zakázek, zaměstnanců a vybavení z fyzické osoby na právnickou – NEOCON s.r.o. Proškolení pracovníků a získání certifikátu na systém broušených cihel Porotherm CB.
2009

Zápis firmy do Seznamu odborných dodavatelů v dotačním programu Zelená úsporám

Rozšíření činnosti - Pasivní rodinné domy - projekty, výstavba

2013

Rozšíření nabídky speciálně pro stavebníky, kteří staví částečně svépomocí - odborné zhotovení základů a základových desek, případně odborné provedení hrubé stavby.

 

 

Doplňující informace

 Firma NEOCON s.r.o. zajišťuje kompletní dodávky staveb, veškeré stavební práce, inženýrskou činnost, poradenskou činnost při rozporných jednáních a řízeních, apod.

 Firma NEOCON s.r.o. má uzavřeno Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozní činností u pojišťovny Kooperativa.